Logo

Ulaştırma Sektörel Operasyonel Programı Tanıtım ve Görünürlük Ekibi Halkalı – Kapıkule Demiryolu Hattı’nın Çerkezköy – Kapıkule Kesimi’nin İnşası Projesi’nin Yürütüldüğü Bölgelerde İncelemelerde Bulundu

USOP altında desteklenen projelerin tanıtım faaliyetleri kapsamında Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı Ulaştırma Program Otoritesi Başkanlığı tarafından özel olarak tasarlanarak hayata geçirilecek Mobil Tanıtım ve Görünürlük Kampanyası kapsamındaki Mobil Tanıtım Aracı Temmuz ayından itibaren Trakya bölgesinde olacak.

Böylelikle, Halkalı – Kapıkule Demiryolu Hattı’nın Çerkezköy – Kapıkule Kesimi’nin İnşası Projesi’nin tanıtım ve görünürlük faaliyetleri normalleşme adımlarının atıldığı şu günlerde yeni faaliyetlerle devam edecek. Altı ay bölgede olması planlanan aracın ziyaret güzergahının belirlenmesi için Bakanlık ve TCDD İşletmesi Genel Müdürlüğü yetkilileri ile Yüklenici ve Müşavir firma yetkilileri sahada incelemelerde bulundu.  Edirne Merkez, Edirne Tren Garı, Tarihi Karaağaç Tren İstasyonu, Babaeski ve Çerkezköy Tren İstasyonlarında incelemelerde bulunan heyet daha sonra Bakanlık Avrupa Birliği Yatırımları Daire Başkanı Sn. Nedim Yeşil başkanlığında Lüleburgaz Şantiyesinde bir toplantı yaptı. Toplantıda Mobil Tanıtım Aracının ziyaret güzergahı, çalışma takvimi, yapılacak faaliyetler, promosyonel materyaller, ilgili kurum ve kuruluşlarla iletişim ve koordinasyon konuları gibi konular detaylı bir şekilde görüşüldü. 

Fotoğraflar