Logo

Avrupa Birliği (AB) Başkanlığı Tarafından 22 Şubat Pazartesi Günü “Ortak Geleceğimiz Dijital İletişim Kampanyası” Başlatılacak

Avrupa Birliği (AB) Başkanlığı tarafından 15 Şubat Pazartesi “Ortak Geleceğimiz Dijital İletişim Kampanyası” başlatılacak.

Kampanya kapsamında, AB fonlarından faydalanan ya da AB projesi yürüten kişiler, kurumlar ve sivil toplum kuruluşları #ABProjeleri ve #OrtakGelecegimiz etiketleriyle Twitter ve Instagram hesaplarından paylaşım yapabilecek. Kampanyayla, AB projelerinin sonuçlarının, insana dokunan yönlerinin, ekonomik ve sosyal kalkınmaya katkılarının tanıtılarak, kamuoyunda farkındalık oluşturulması amaçlanıyor.  Kampanyaya Ulaştırma Sektörel Operasyonel Programı olarak biz de gerekli desteği vereceğiz. 22-26 Şubat haftası sosyal medya hesaplarımıza göz atmayı unutmayın.

26 Şubat Cuma sona erecek kampanyaya katılmak için AB Başkanlığı resmi internet sitesindeki "Ortak Geleceğimiz Dijital İletişim Kampanyası Rehberi"nin indirilmesi ve rehberdeki adımların takip edilmesi gerekiyor.

 

Kampanya İletişim Rehberine Ulaşmak için: https://www.ab.gov.tr/52399.html