Logo Eng

“Bozulabilir Gıda Maddelerinin Taşınmasına ait Kurumsal Kapasitenin Güçlendirilmesi” Projesinin ilk Proje Yönlendirme Komite Toplantısı Gerçekleştirildi!

Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı’nın Bozulabilir Gıda Maddelerinin Taşınmasına İlişkin Kurumsal Kapasitesinin Güçlendirilmesi Projesi Sözleşmesi, Bakanlığımız ile Yüklenici arasında 05.02.2021 tarihinde imzalanmıştır. 22.02.2021 tarihinde resmi olarak başlayan proje, Eptisa (Türkiye-İspanya)-Avensa (Romanya) Ortaklığı tarafından 12 ayda hayata geçirilecektir.

 

İlk Yönlendirme Komite Toplantısı, Avrupa Birliği Türkiye Delegasyonu, Sözleşme Makamı (Avrupa Birli ve Dış İlişkiler Genel Müdürlüğü, Avrupa Birliği Yatırımları (IPA) Dairesi), Yararlanıcı Kurum (Ulaştırma Hizmetleri Düzenleme Genel Müdürlüğü) ve diğer proje paydaşlarının katılımı ile 25 Haziran 2021’de Ankara’da gerçekleştirildi.

 

Toplantıda, projenin ilk üç aylık performansı ve ilerlemesi değerlendirildi ve paydaşlar ile fikir alışverişinde bulunuldu. Projenin ilerleyişi ve uygulamaları, projenin altıncı ayı sonunda düzenlenecek ikinci Yönlendirme Komite Toplantısı’nda tekrar gözden geçirilecektir.

Fotoğraflar